Тема: Формули зведення
Мета:
- Навчальна: закріпити вміння знаходити чверть і знак тригонометричної функції; вивести формули зведення; відпрацювати початкові навички використання формул зведення; виконати навчальну самостійну роботу за формулами зведення.
- Розвивальна: розвивати вміння систематизувати на основі порівняння, робити висновки ; вміння виконувати самоперевірку;
- Виховна: виховувати комунікативну та інформаційну культуру учнів, стимулювати учнів до взаємодії та співпраці.
Обладнання: проектор, особисті маршрутні листи, тестові завдання.
Хід уроку:
Епіграф до уроку:
Тригонометрія повна пригод, тому що за кожним завданням ховається пригода думки.
Вирішити завдання – означає пережити пригоду.
1. Актуалізація опорних знань.
Сьогодні у нас дуже багато пригод і звичайно, що нам знадобиться матеріал минулих уроків.
- Усне опитування. Технологія «Мікрофон»
- З якими тригонометричними функціями ми познайомились ?
- Де зручно працювати з цими тригонометричними функціями?
- Зобразити точку Р, що відповідає повороту променя на кут α.
- Що таке синус кута α
- Що таке косинус кута α
- Що таке тангенс и котангенс кута α
- Де знаходиться лінія синусів, косинусів, тангенсів і котангенсів?
- Якими одиницями вимірювання кутів ми володіємо? Зобразіть на колі основні кути.
- Як розташовані чверті на цьому колі?
Робота з тренажером!! Вказати кути на триг.колі!!!
- Тепер давайте пригадаємо знаки триг. функції, використовуючи коло.
Робота з тренажером!! Визначити знак триг. функції!!
завантажити повний документ...
завантажити презентацію до уроку...
|